Tuğçe Gendigelen hakkında şok sözler

630 Okunma,    18 Aralık 2013 Çarşamba, 15:33
20131218_tugce-gendigelen-hakkinda-sok-sozler

O Ses Türkiye’nin dikkat çeken isimlerinden olan Tuğçe Gendigelen dün akşamki performansında seslendirdiği şarkının sözlerini değiştirince olanlar oldu. Jüri üyelerinden olan Hadise ve Murat Bozun’un eleştirilerine maruz kalan Tuğçe son darbeyi ise takım koçu Ebru Gündeş’ten yedi. Ebru Gündeş’in kararı ile yarışmadan elenen Tuğçe’nin O Ses Türkiye hayalleri de bu şekilde bitmiş oldu.

İşte yarışmanın dünkü bölümüne damga vuran bu olan sonrası 2. Sayfa programının sunucularından olan Gülşen Yüksel’den şok eden bir açıklama geldi. Tuğçe’yi sert sözlerle eleştiren Gülşen Yüksel, “Tuğçe çok güçlü ve çok iyi bir ses. Ancak öyle bir kibiri var ki, öyle bir yukarıdan bakıyor ki, öyle şımarık ki… Ebru Gündeş elemese bile halk eleyecekti. O sms’lerden geçemeyecekti. Millet resmen Twitter’da sevindi.” dedi.

Tuğçe Gendigelen’in yarışmadan elenmesi sosyal medyada da büyük yankı bulmuştu. Özellikle Twitter kullanıcıları Tuğçe Gendigelen’in O Ses Türkiye’den elenmesinden mutlu olduklarını yazmıştı.

Gelen yorumlardan bazıları şöyle:

@golovusumm 
Allah kimseye Tuğçe Gendigelen iticiliği vermesin. Saçlarından tutup camdan atasım var yemin ediyorum.

@Mr_Okuz 
Tuğçe Gendigelen’de ki ego Adriana Lima’da yok.

@Ezgiyazc 
Bu Tuğçe gendigelen midir nedir sevmeyen tek ben olamam elime geçse kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartırım yani

@Hidrojan 
Bu Tuğçe Gendigelen denen kızda olan hava gökyüzünde yoktur yemin ederim.

@hazirdegilim 
Şu Tuğçe Gendigelen midir nedir, kaşı saçından fazla olan kız bi elense de kurtulsak ya, kızdaki egodan deli tiksiniyorum.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz