Son Dakika
30 Mart 2015 Pazartesi

Toki ilkögretim okulu Sakarya’nın zirvesinde

01 Ağustos 2012 Çarşamba, 17:54
toki

Yeni yerleşim merkezi Korucuk Mahallesi’nde bulunan TOKİ İlköğretim Okulu’nun 8.sınıf öğrencilerinin büyük bölümünün Seviye Belirleme Sınavı’nda yüksek puan alması velileri çok sevindirdi.

TOKİ İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Firdevs Gültekin ve yönetim kurulu üyeleri, okul müdürü Kurtuluş Ergün’ü ziyaret ederek, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçlarına göre okullarının Sakarya’nın zirvesinde yer almasından büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

Okul Aile Birliği yöneticileri, TOKİ İlköğretim Okulu’nun son yıllarda başarılı sonuçlar aldığına dikkat çekerek, bu başarıda okul müdürü Kurtuluş Ergün başta olmak üzere, müdür yardımcıları, öğretmenler, memurlar ve hatta hizmetlilerin de büyük payı olduğunu vurguladılar.

Okul öğrencilerinin büyük bölümünün SBS’de gösterdikleri başarı sonucunda yüksek puanla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarında eğitim hayatlarına devam edecek olmalarından dolayı büyük sevinç yaşadıklarını belirten okul aile birliği yöneticileri, TOKİ İlköğretim Okulu’nun bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da Sakarya’nın en başarılı okulları sıralamasında zirvedeki yerini korumaya devam edeceğine inandıklarını ifade ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>