Son Dakika
25 Kasım 2015 Çarşamba

Survivor Hasan Yalnızoğlu Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu Best Model’de ikinci olmuş

1128 Okunma,    13 Mayıs 2012 Pazar, 13:01
Survivor Hasan Yalnızoğlu Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu Best Model’de ikinci olmuş

Survivor’da Gönüllüler takımında yarışan Hasan Yalnızoğlu’nun, Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu 1997 yılındaki Best Model’de ikinci olduğu ortaya çıktı.

Kenan İmirzalıoğlu ‘nun birinci olduğu 1997 yılındaki Best Model ‘de, Survivor ‘da Gönüllüler takımında yarışan Hasan Yalnızoğlu ‘nun ikinci olduğu ortaya çıktı. Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında ünlü olarak kabul görmediği için Gönüllüler takımında yarışan ve yarışmanın favorisi olan Hasan Yalnızoğlu, 1997 yılında Best Model yarışmasına katılmış.

Kadınlarda Deniz Akkaya ‘nın erkeklerde de Kenan İmirzalıoğlu ‘nun birinci olduğu yarışmada Survivor Hasan, ikinci olmayı başarmış. Kenan İmirzalıoğlu yarışmadan sonra şöhret merdivenlerini hızla tırmanırken Yalnızoğlu filmlerde küçük rollerde yer aldı. Hatta İmirzalıoğlu ‘nun başrolünü oynadığı Yandım Ali ‘de de küçük bir role hayat verdi. Hasan Yalnızoğlu, Best Model ‘de Kenan İmirzalıoğlu ile birlkte jüriden 28 puan aldı. Puanlar eşit çıkınca jüri başkanı duayen organizatör Erkan Özerman, tercihini İmirzalıoğlu ‘ndan yana kullandı ve İmirzalıoğlu Best Model seçildi.

Bunun üzerine Özerman, Hasan ‘ı Hindistan ‘da yapılan Mister International ‘a götürdü. Yalnızoğlu, bu yarışmada da dünya ikincisi oldu. Birinciliği de İngilizce bilmediği için kaybetti. Müslüman olan Rus asıllı bir dansçıyla evli olan Yalnızoğlu ‘nun nikâh şahitliğini de Erkan Özerman yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir