Son Dakika
02 Eylül 2015 Çarşamba

Sakarya Gazetelerinde Bugün

191 Okunma,    05 Mayıs 2012 Cumartesi, 12:09
Sakarya Gazetelerinde Bugün

ADAPAZARI

Bölge Adliye Eski Adliyenin Bulunduğu Yere Yapılacak

Başbakan Erdoğan’ın müjdesini verdiği Bölge Adliye Mahkemesi’nin Sakarya’da yapılacağı yerle ilgili olarak Adalet Bakanlığı’ndan gelen bürokratlarla bir toplantı gerçekleştirildi.

ADAPOSTASI

28 Şubat’ın Fişleme Ekibinde Sakarya’lı Sivillerde Yer Almış!

Kim Bunlar?

Askeri istihbaratın gizli belgelerinde çarpıcı bir iddialar ortaya çıktı.Sakarya’lı bazı ünlü sivillerin fişleme sürecine ajan olarak katkı verdikleri ileri sürülüyor.

BİZİMSAKARYA

Bölge Adliyesi Merkezde

Bölge Adliye Mahkemesi’nin Sakarya’da yapılacağı yerle ilgili olarak Adalet Bakanlığı bürokratlarıyla geniş katılımlı bir toplantı yapıldı.Toplantı sonunda Bölge Adliye Mahkemesi Kentpark’ın arkasındaki eski Sakarya Adliyesi’nin bulunduğu yere yapılması kararlaştırıldı.

SAKARYAHALK

Bölge Adliye’nin Yeri Belli Oldu

Bölge Adliye Mahkemesi’nin Sakarya’da yapılacağı yerle ilgili olarak Adalet Bakanlığı’ndan gelen bürokratlarla gerçekleştirilen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Ak Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün,”Başbakanımızın müjdesini verdiği Bölge Adliye Mahlemesi Kentpark’ın arkasındaki eski Sakarya Adliyesi’nin bulunduğu yere yapılacak”dedi.

YENİGÜN

Rezalete ”dur” diyecek yok mu?

Kocaeli’nin kanalizasyonları,doğrudan Sapanca Gölü’ne akmaya devam ediyor.

Çevre Katliamı!

Sapanca Gölü’nün kirliliğinin önlenmesi için yapılan ve yapılmakta olan kolektör inşaatları bir işe yaramıyor.Göl,İzmit tarafından kirlenmeye devam ediyor.

YENİHABER

Yeni Adliye Binaları İçin Alternatifler Masaya yYatırıldı.

Adalet Kampüsüne Yer Bulamadılar

Adalet Bakanlığı’ndan gelen heyet,milletvekilleri ile birlikte yeni adalet sarayı ve bölge adliye mahkemesi için yer bakıp toplantı yaptı.yer bulunamadığı için iki adliyenin yer alacağı kampüs fırsatı kaçtı.

YENİSAKARYA

Sakarya Bu Kez Kazandı

Kocaeli’ne yapılan yatırımları imrenerek izleyen Sakarya, Bölge adliye mahkemesi’ni elinden kaçırmadı.Başbakan’ın daha önce müjdesini verdiği mahkeme,Kentpark Karşısındaki eski adliye binasının bulunduğu alana kurulacak.
Fikret İnan,toplam maliyeti 500 milyon lira olan ve dağdibi’nde gerçekleştirilecek projenin,üniversite,konut,otel ve avm olmak üzere 4 ayrı etaptan oluşacağınıı bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz