Son Dakika
02 Eylül 2015 Çarşamba

Ortada Aday Yok!

223 Okunma,    28 Nisan 2012 Cumartesi, 10:23
Ortada Aday Yok!

Yeşil-Siyahlı kulüpte 7 Mayıs günü gerçekleştirilecek olağan genel kurul öncesi sessizlik devam ediyor. Genel kurula 10 günlük bir süre kalmasına rağmen henüz resmen adaylığını açıklayan kimsenin olmaması camiayı tedirgin ediyor. Sakaryaspor’da 7 Mayıs’taki kongrede bu belirsizliğin çözülerek yeni bir başkan ve yönetimin oluşması istenirken, aday çıkmaması ve yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda kongre 14 Mayıs’a ertelenecek.

Anahtar Valiye Gider mi?
Sakaryaspor’un geleceği ile ilgili konuşulan konulardan biri de herhangi bir adayın çıkmaması durumunda yaşanacaklar. 7 ve 14 Mayıs tarihlerinde kulübün yönetimini alacak bir ismin çıkmamasu durumunda kulübün anahtarı Vali Mustafa Büyük’e teslim edilecek. Bu durumda yeniden bir kayyum oluşması muhtemelken Sakaryaspor’da kulübün Valiliğe teslim edilmesini istemeyen kişilerin ön plana çıkacağı gelen haberler arasında.

Sakarya Halk Gazetesi

Yorum

  1. SERHAT HACIOĞLU

    28 Nisan 2012 at 14:41

    bunların ……. BAHADIR REİS OLSUN BASKAN..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz