Son Dakika
31 Ağustos 2015 Pazartesi

NURİ BAYAR ORTAOKULU’NDA EĞİTİM TÖRENLE BAŞLADI

341 Okunma,    17 Eylül 2013 Salı, 09:28
nuri

Adapazarı ilçesi Nuri Bayar Ortaokulu’nda 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı, okul bahçesinde yapılan törenle başladı. Eğitim Öğretim yılının başladığı ilk gün bahçede toplanan öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticileri “Yuvanıza Hoş Geldiniz” diyerek karşıladılar.
Nuri Bayar ortaokulu bahçesinde yapılan törene; Okul Müdürü Tekin Ateş, Müdür Başyardımcısı Ali Gör, Müdür Yardımcıları Halis Yağcı, Mustafa Aydın, İsmail Kahraman ile öğretmenler ve veliler katıldı.
Öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Okul Müdürü Tekin Ateş, “Yaz tatilinin ardından yeniden bugün eğitime başladık. Başarılı bir eğitim dönemi geçirmeyi diliyorum. Aramıza yeni katılan öğretmenler ve öğrenciler var. Nuri Bayar Ortaokulu olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılına biz hazırız, siz öğrenciler de hazır mısınız? Geçen dönem yapılan akademik sınavlarda il genelinde başarılı sonuçlar aldık. Başarımızı bu yıl daha da artırarak devam ettirmek için hep birlikte çok çalışacağız. Kitap okuma alanında başarımızı hep artırarak devam ettireceğiz. Proje üretimi alanındaki çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerimize, velilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Öğretmen ve öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum. Hepinizi tek tek gözlerinizden öpüyorum” dedi.
Açılış töreninde saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından andımızı gür sesle okuyan öğrenciler, üç aydır hasret kaldıkları sınıflarına ve arkadaşlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak gönderilen ders kitaplarını alan öğrenciler, öğretmenlerinin rehberliğinde yeni eğitim yılının ilk dersini işlediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz