Son Dakika
28 Ağustos 2015 Cuma

(Nil)Rüzgar Erkoçlar Sevgilisi Müge İle Saklanıyor

4172 Okunma,    01 Mart 2013 Cuma, 20:48
1362145050_11_asklarini-doyasiya-yasayamadilar

Sürpriz bir kararla ameliyat olarak cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar, bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Göğüslerini aldıran, yapay penis taktıran ve erkek hormonu tedavisi uygulanmaya başlanan Nil Erkoçlar, adını da Rüzgar olarak değiştirdi.

Kadınken erkek olduktan sonra gördüğü destek kadar tepki de alan Nil (Rüzgar) Erkoçlar, uzun süredir birlikte olduğu Müge isimli sevgilisiyle birlikte İstanbul’u terketti ve izini kaybettirdi. Rüzgar ile Müge, gözlerden uzak ve hiç kimsenin bilmediği bir yerde saklanıyorlar.

Nil’in kararının ardından büyük bir şaşkınlık yaşayan Nil’in ailesi çok ama çok dertli. Rüzgar’ın ablası, “İnanın ailece şok olduk.

Bize haber vermedi. Annem ve babam da konuştuğu için Nil’e kırgın. Bu durum babamın hoşlanmadığı bir durum oldu. Halbuki 1 sene önce de oyunculuğu bırakmıştı. Bir sürü iş teklifi geliyordu, ancak kabul etmiyordu.

Şimdi bu olaylardan sonra ben insanlara, soranlara sana ne der geçerim, insanların ağzını bir şekilde kapatırım. Benim ve ailemin tek üzüldüğü ve endişe ettiği: biz Türkiye’de yaşıyoruz, bir Avrupa ülkesinde yaşamıyoruz.

Tamam Nil’i savunanlar da olacaktır, ama bir o kadar insan da ona kötü gözle bakıp, rahatsız edecektir. Kardeşimi çok üzecekler. Nil zaten çok hassas, kişilik olarak da hassas. Bu yüzden de ne olursa olsun onun yanında olacağız.”

Nil (Rüzgar) Erkoçlar, ailesi adına konuşan ablasının bu sözlerinden sonra sevgilisi Müge ile bir süre ortadan kaybolmayı uygun buldu.

Yorum

  1. rocky

    28 Nisan 2013 at 17:08

    yaa bırakın insanları kiminle oluyosa olsunlar, kimi seviyosa sevsinler türk halkı sever zaten her şeye, özel hayata burun sokmayı, iyi ki de erkek olmuşsun çokta yakışıklı olmuşsun nil erkoçlar saçma salak insanların yorumuna aldırma, hayatını yaşa, coşş ohh

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz