Kamyonet Faciaya Davetiye Çıkardı

181 Okunma,    23 Nisan 2012 Pazartesi, 14:57
Kamyonet Faciaya Davetiye Çıkardı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde çekilen bu fotoğraf bu kadarına da pes dedirtti. Kasasına aşırı ve orantısız odun yükleyen kamyonet çevre yolunda ilerlerken adeta faciaya davetiye çıkardı.
Sakarya’da kasasına aşırı odun yükleyerek yolculuk eden bir kamyonet, görenlere bu kadarına da pes dedirtti. Kasasında bulunan odunları, üst üste istif yapan kamyonet bu şekilde çevre yolunda; diğer araçların şaşkın bakışları arasında seyretti.
Adapazarı-Karasu bağlantı yolunda çekilen fotoğrafın ardından uyarılan sürücü, uyarılara aldırış etmeyerek yoluna devam etti. Kamyonet kasasının üst bölümünde hiçbir bağlantı olmadan duran odunlar, adeta faciaya davetiye çıkardı.
Ani bir fren anında yola savrulması muhtemel odun parçaları ile seyahat eden kamyonete, polis ekiplerinin de müdahale etmemesi dikkat çekti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz