Kadın Dişçinin İntikamı Acı Oldu!

204 Okunma,    29 Nisan 2012 Pazar, 11:56
Kadın Dişçinin İntikamı Acı Oldu!

Polonya’da dişçi Anna Mackowiak, kendisini aldatan ve terk eden erkek arkadaşının tüm dişlerini sökerek “intikamını” fena aldı.
Wroclaw’daki olayda 34 yaşındaki dişçi Anna Mackowiak, eski sevgilisi Marek Olszewsk’in kendisini aldatıp terk ettikten birkaç gün sonra diş ağrısı nedeniyle muayenehanesine gelmesiyle intikam planını uyguladı.
Anna, aşırı doz anestezi uyguladığı Marek’in tüm dişlerini söktü. Daha sonra ağzını açmasın diye Marek’in kafasını ve çenesi bandajla sarıp “Komplikasyon var, özel bir uzmana görünmen gerek” dedi.
“Dişsiz” Diye Terk Edildi
Eve gidip aynaya bakınca dişlerinin hepsinin söküldüğünü görerek şok yaşayan Marek, “Bir şeylerin ters gittiğini anladım. Çünkü uyandığımda dişlerimi hissetmiyordum. Fakat ondan şüphelenmem için bir neden yoktu” dedi.
Marek, yeni sevgilisi tarafından dişsiz olduğu için terk edildiğini de söyledi. Soruşturma açılan ve üç yıl hapis cezası istenen Anna ise “Profesyonel olmaya, duygularımla hareket etmemeye çalıştım fakat onu gördüğümde ne p…” dedim” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz