Son Dakika
02 Eylül 2015 Çarşamba

Ertuğrul Özkök: Kalçalı kadınları seviyorum VİDEO

321 Okunma,    14 Mayıs 2013 Salı, 23:34
Ertuğrul Özkök: Kalçalı kadınları seviyorum VİDEO

Star tv ekranlarında yayınlanan Melek programına gazeteci yazar Ertuğrul Özkök konuk oldu. Hayatına dair çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Özkök, çarpıcı yorumlarda bulundu.
VİDEO İÇİN TIKLAYIN
‘KARISINI SEYRETMEYEN ENAYİDİR’
Bir süre önce sarf ettiği’Ben her gece karımın soyunmasını izliyorum. İtriraf ediyorum ben her gece yatarken karımın soyunmasını izledim. Bana hep müthiş bir estetik ve kadın defilesi yaptı’sözlerine gelen tepkilere cevap veren Özkök, ‘İnsanın benim gibi karısı varsa her gece seyreder. Seyretmiyorsa enayidir. Bunda ne ayıp var?’ dedi.

‘KARIM KAFAMA ÜTÜ FIRLATTI’
Karsının halen çok bakımlı bir kadın olduğunu ekleyen Özkök, ‘Benim karım kendi kafasına göre takılan bir kadın. Normal olarak kavga da ediyoruz. Evde bazı kıskançlıklar oluyor. Bunlar normal. Karım da ben de kıskancım. Kavga ediyoruz. Kendisi açıkladı; kafama tütü fırlattı.’ şeklinde konuştu.

‘KALÇALARI VE GÖĞÜSLERİ OLAN KADIN SEVİYORUM’
İlerleyen dakikalarda beğendiği kadın tipinden de bahseden Özkök, ‘Zayıf kadın benim tipim değil. Ben kalçaları, göğüsleri ve beli olan klasik yunan heykelleri gibi kadından hoşlanıyorum.’dedi. Güzel kadınların fotoğraflarını biriktirdiğini de kaydeden Özkök, Jennifer Lopez’in arkadan çekilmiş fotoğrafını sakladığını ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz