Son Dakika
26 Kasım 2015 Perşembe

BİK’NİN DİŞLİ’YE ZİYARETİ

90 Okunma,    13 Şubat 2013 Çarşamba, 13:20
dis

Basın İlan Kurumu Sakarya Şubesi Müdürü Ömer Faruk Çakır ile Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Murat Uygun Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
Başkan Süleyman Dişli’ye teşekkür ziyaretinde bulunan BİK Şube Müdürü Çakır, “Sakarya’da üzücü bir olay sonrasında göreve başladık. Basın İlan Kurumu olarak amacımız medyada kaliteleşme. Basın meslek ilkelerine uygun yerel bir medya oluşturmak. Bugün burada Sayın Başkan Dişli’ye teşekkür için bulunuyoruz. O kötü günümüzde bizi yalnız bırakmayarak Kahramanmaraş’a, cenazeye kadar geldi. Bize yalnızlık hissettirmedi.Sıcak ve güleryüzü ile kurumumuzun yanında oldu. Biz de kendisine görevinde başarı diliyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Süleyman Dişli ise, “Tüm kurumlara olduğu gibi Basın İlan Kurumu’nun da elimizden geldiğince yanında olmaya, katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yaptıkları işin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İnşallah hayırlı hizmetler verecekler ve şehrimizi sevecekler.Kendilerine başarı diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir