AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları hasta ziyaretlerine devam ediyor

245 Okunma,    07 Nisan 2012 Cumartesi, 00:01
AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları hasta ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mahalle ve hasta ziyaretlerine devam ediyor.

Anlamlı ziyaret
AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç, geçtiğimiz hafta Maltepe Mahallesindeki 100. Yaşındaki Refiye teyzeyi evinde ziyaret etmişti. Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç Kanser Haftası olması dolayısıyla Kanser Tedavisi gören Hülya Acar’ı evinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret etti. Başkan Özkılıç “Kanser tedavisi olmayan bir hastalık değil. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Bütün hastalıklarda olduğu gibi Kanser vakalarında da erken tanı büyük önem taşımaktadır. Halkımız bu konuda bilinçlenmeli ve düzenli kontrollerini yaptırmalıdır” dedi.

Tepekum Mahallesini ziyaret etti
Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç haftalık mahalle ziyaretleri programı kapsamında Tepekum Mahallesini ziyaret etti. Tepekum Mahalle Temsilci Hanife Kalaycı’nın evinde ağırladığı Başkan Özkılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Mahalledeki sorunlar konuşuldu. İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç üye çalışmalarına yönelik faaliyetlerden bahsederek bu konu üzerinde çalışmaların süreceğini bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz