Son Dakika
26 Kasım 2015 Perşembe

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları hasta ziyaretlerine devam ediyor

257 Okunma,    07 Nisan 2012 Cumartesi, 00:01
AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları hasta ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mahalle ve hasta ziyaretlerine devam ediyor.

Anlamlı ziyaret
AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı , geçtiğimiz hafta Maltepe Mahallesindeki 100. Yaşındaki Refiye teyzeyi evinde ziyaret etmişti. Kadın Kolları Başkanı Kanser Haftası olması dolayısıyla Kanser Tedavisi gören Hülya Acar’ı evinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret etti. Başkan Özkılıç “Kanser tedavisi olmayan bir hastalık değil. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Bütün hastalıklarda olduğu gibi Kanser vakalarında da erken tanı büyük önem taşımaktadır. Halkımız bu konuda bilinçlenmeli ve düzenli kontrollerini yaptırmalıdır” dedi.

Tepekum Mahallesini ziyaret etti
Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı haftalık mahalle ziyaretleri programı kapsamında Tepekum Mahallesini ziyaret etti. Tepekum Mahalle Temsilci Hanife Kalaycı’nın evinde ağırladığı Başkan Özkılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Mahalledeki sorunlar konuşuldu. İlçe Kadın Kolları Başkanı üye çalışmalarına yönelik faaliyetlerden bahsederek bu konu üzerinde çalışmaların süreceğini bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir