Son Dakika
26 Kasım 2015 Perşembe

17. Bahar Şenliği Başlıyor

232 Okunma,    01 Mayıs 2012 Salı, 18:29
17. Bahar Şenliği Başlıyor

SAÜ 17. Bahar Şenlikleri 2 Mayıs Çarşamba Günü saat 10.00’da Açık Spor Tesisleri, BESYO ve Merkez Kafeterya’da düzenlenecek olan Çim Adam, Sokak Basketbolu, Kum Voleybolu, Badminton ve Bilardo oyunlarıyla başlayacak. Saat 12.00’de Kampüs Çarşı/Kültür ve Kongre Merkezi Salon2’de Genç Yöneticiler Topluluğu tarafından Cumhur Gökova Yelkenle Dünya Turu Fotoğraf Sergisi / Söyleşi’si gerçekleştirilecek. Saat 13.30’da Genç Yöneticiler Topluluğu tarafından Kum Sanatları Gösterisi Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1’de gösterilecek. Daha sonra şenlik alanı’nda Reakreatif Sahne gösterimi, Saat 14.30’da Alternatif Sahne adı altında Müzik Topluluğu şarkılar söyleyecek. Saat 17.30’da ise Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1’de “Midasın Kulakları” adlı Tiyatro Oyunu sergilenecek. Programın devamında Personel Ligi final karşılaşmaları, Gitarist Band konseri yapılacak.
Günün ilerleyen saatlerinde ise şenliklerin ilk konserini Yüksek Sadakat Grubu verecek. Birbirinden güzel parçalarını sevenleri için seslendirecek olan grubu dinlemeye çok sayıda öğrencinin katılması bekleniyor. Yüksek Sadakat konserinin ardından ise sahneye çıkacak sürpriz DJ öğrencileri coşturacak.

Bahar Şenliklerinin ikinci günü olan 3 Mayıs Perşembe Günü de oyunlarla başlayacak. Daha sonra gün içerisinde Bilgin Özkaynak Motosiklet Koleksiyonu Sergisi, Atatürk Döneminde Fenerbahçe adlı sunum, Rekreatif Sahne, Alternatif Sahne, “Otelci Güzeli” adlı Tiyatro Oyunu, Salsa Dans gösterisi ve Cüneyt Ergün konser verecek. Günün sonunda ise son zamanların en iyi çıkış yapan pop sanatçılarından , sevilen parçalarını SAÜ’lü öğrenciler için seslendirecek. Yoğun ilginin beklendiği konserin ardından ise Murat Meriç ile Eski 45’likler ve Turk-is Funk sahneyi alacak.

Bahar Şenliği’nin son günü olan 4 Mayıs Cuma Günü ise şenlikler, spor müsabakalarının finali ile başlayacak. Spor şöleninin yanında ödül törenleri de yapılacak, dereceye giren takımlara ödülleri verilecek. Şenliklerin devamında romantik dans olarak adlandırılan “Bachata” Dans gösterimi yapılacak. Son günün konserini ise genç kızların sevgilisi yakışıklı pop sanatçısı , sahne alacak. Dillerden düşmeyen şarkılarını sevenleri için seslendirecek olan ’ın konserine ise bir hayli yoğunluk bekleniyor. Konserin ardından ise şenlikler yapılan havai fişek gösterisi ile son bulacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir